loader
Karty Charakterystyki

Przełom: GA International ogłasza wprowadzenie na rynek drukarki DiTi 203iD

Summary: Firma GA International opracowała własną drukarkę termiczną bezpośrednią. Drukarka DiTi 203iD to niezawodna, lekka drukarka termiczna dostępna w przystępnej cenie.

GA International z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek swojej nowej drukarki termicznej DiTi, która może drukować rolki etykiet termicznych w trybie termicznym bezpośrednim, nie wymagającym dodatkowych źródeł atramentu. Ta drukarka jest łatwa w użyciu, a jej lekka konstrukcja zapewnia, że można ją bez wysiłku przenieść i ustawić w dowolnym miejscu w laboratorium, z łatwym ładowaniem konstrukcji do szybkiej wymiany rolki. GA oferuje również bezpłatne wsparcie techniczne dla tej drukarki, jak również drukarki termicznej Cody-3, aby pomóc użytkownikom końcowym w konfiguracji, rozwiązywaniu problemów lub konserwacji, takich jak kalibracja i czyszczenie.

Ta niedroga drukarka, zaprojektowana z myślą o zgodności z naszym obszernym katalogiem specjalistycznych etykiet termicznych, będzie również współpracować z etykietami innych firm, bez ograniczeń typu DRM (Digital Rights Management). Podczas gdy niektórzy inni producenci używają technologii identyfikacji radiowej (RFID), aby zapewnić, że ich drukarki mogą drukować tylko etykiety charakterystyczne dla ich marki, GA nie uważa, że DRM powinien być używany w ten sposób, na papierze. W związku z tym opracowała własną, niewielką drukarkę termiczną typu open-source bez szyfrowania, która może drukować etykiety termiczne innych producentów. Dzięki temu użytkownik końcowy może wybrać najlepsze opcje drukowania w swojej sytuacji bez ograniczeń i restrykcji. Oferowany w przystępnej cenie DiTi 203iD jest również dostępny w zestawie do drukowania, dzięki czemu konfiguracja jest szybka i łatwa.

GA International jest światowym liderem w produkcji etykiet specjalistycznych. Oferuje szeroką gamę kriogenicznych, odpornych chemicznie i autoklawowalnych etykiet, przywieszek i taśm w różnych metodach drukowania i dostosowanych do różnych powierzchni i pojemników. Znani z usług produkcji na zamówienie, mogą produkować etykiety bez żadnych ograniczeń co do rozmiaru, koloru czy kształtu. Mogą również niestandardowo produkować etykiety RFID do różnych zastosowań na żądanie. Ponadto GA zapewnia drukarki kodów kreskowych, skanery, drukowanie danych i sprzęt do zbierania danych oraz oprogramowanie, aby zaoferować kompletne rozwiązania w zakresie identyfikacji i śledzenia dla laboratoriów i placówek medycznych.

LabTAG by GA International jest wiodącym producentem wysokowydajnych etykiet specjalistycznych ai dostawcą rozwiązań identyfikacyjnych stosowanych w laboratoriach badawczych i medycznych, a także w instytucjach opieki zdrowotnej.