loader
Karty Charakterystyki

Federalne Forum Logistyczne w Jekaterynburgu

Federalne Forum Logistyczne jest unikalną platformą biznesową do dyskusji na temat ważnych wyzwań związanych ze zmianami w procesach logistycznych i infrastrukturze. W imprezie biorą udział profesjonaliści z branży logistyki, transportu, magazynowania, top menedżerowie i właściciele firm.

Kolejny etap FLF odbędzie się 21 listopada 2019 r. w Jekaterynburgu. Miejscem spotkania będzie NOVOTEL Hotels and Resorts, hotel klasy premium znajdujący się w centrum Jekaterynburga przy ulicy Engelsa 7.

Udział w FLF 2019 daje niepowtarzalną okazję do:

 • Wymiana doświadczeń w zakresie skutecznego stosowania technologii logistycznych
 • Poznaj profesjonalistów w swojej dziedzinie i nawiąż kontakty
 • Wysłuchanie prelegentów o międzynarodowym poziomie
 • Zapoznaj się z unikalnym programem opartym na skutecznych praktykach przedsiębiorstw federalnych i regionalnych, uwzględniającym najnowsze osiągnięcia w dziedzinie logistyki.
 • Uzyskaj profesjonalne porady i wsparcie techniczne od specjalistów w dziedzinie etykietowania.
 • Zobacz strefę demonstracyjną, wyposażoną w nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu automatyzacji magazynów i przedsiębiorstw
 • Uzyskaj osobiste porady dotyczące rozwiązywania własnych zadań biznesowych od ekspertów branżowych.

W programie Forum ponad 15 ekspertów z firm handlowych, produkcyjnych i logistycznych z najlepszymi studiami przypadków na rok 2018, innowacyjnymi podejściami i udanymi doświadczeniami w logistyce, łańcuchu dostaw, organizacji transportu i magazynowania. W spotkaniu wezmą udział czołowi Top Menedżerowie, którzy podzielą się swoim bezcennym doświadczeniem i zdradzą sekrety "szybkich zwycięstw".

Prelegenci przedstawią cenne spostrzeżenia na najważniejsze tematy:

 • Projektowanie efektywnego łańcucha dostaw z wykorzystaniem cyfrowych bliźniaków.
 • Optymalizacja infrastruktury logistycznej firmy - magazynowej i transportowej pod kątem zmieniających się wymagań biznesowych i rynkowych (zmiany MOQ; format PROXI).
 • Audyty magazynowe, inteligentne magazynowanie i automatyzacja procesów, eksperymentowanie w magazynie: uzasadnione ryzyko, etapowanie i odważne rozwiązania.
 • Bezbłędne wdrożenie cyfrowego zarządzania transportem w przedsiębiorstwie.
 • Doświadczenie z takich firm jak: Gala Center, PC Baltika, O'KEY, PEPSICO Holdings, McDonald's, HEINZ Rosja

Zobacz program

Tradycyjnie w Forum bierze udział ponad 130 przedstawicieli liderów biznesu i działów organizacyjnych firm handlowych, produkcyjnych i logistycznych.

Pośpiesz się, aby zarejestrować się i zostać uczestnikiem Federalnego Forum Logistycznego już teraz.

BOSLA oferuje Państwu udział w programie na preferencyjnych warunkach. Podając kod promocyjny "BOSLA", otrzymają Państwo 30% zniżki na dowolnie wybrany pakiet uczestnika.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszymi menedżerami pod numerem telefonu +7 (495) 109-29-79 lub pozostawić prośbę o opinię.

Zapraszamy do przyłączenia się!