loader
Karty Charakterystyki

Naklejki z kodem kreskowym

Nalepki z kodami kreskowymi są powszechnie stosowane i rozpowszechniły się na całym świecie. Kod kreskowy to obraz graficzny, który identyfikuje produkt, przesyłkę lub inny przedmiot.

Kod kreskowy umieszczany jest najczęściej na opakowaniach towarów lub na etykietach. Proponujemy zgłosić się do nas w celu uzyskania najkorzystniejszej ceny na etykiety. Własna produkcja pozwala nam na ustalenie najlepszej ceny u producenta, a Państwo kupujecie etykiety po okazyjnej cenie. Dostarczamy etykiety i naklejki.

Etykiety z kodem kreskowym są najlepszym rozwiązaniem do nanoszenia kodu kreskowego. Informacje nanoszone są za pomocą druku termotransferowego lub termotransferowego. Oferujemy Państwu optymalny materiał, który jest w pełni dostosowany do wymagań Państwa aplikacji. Drukowanie naklejek z kodami kreskowymi w Twoim środowisku jest proste i niedrogie. Dobierzemy najlepszą pod względem budżetu i funkcjonalności drukarkę kodów kreskowych, dostarczymy rolkę naklejek z kodem kreskowym 58x30 (rozmiar jest przykładowy, częste i standardowe zapytanie), a w przypadku druku termotransferowego wspólnie z Państwem dobierzemy i dostarczymy taśmy barwiące - taśmy do drukowania kodów kreskowych na naklejkach.

Więcej informacji na: http://pomoc-chemiczna.pl